Poslechni pravdoláskaře a znič si život

Autor: Milan Špinka <xx000(at)volny.cz>, Téma: Uvahy, Vydáno dne: 18. 10. 2011

Ministr Dobeš si vzal do ruky šroubovák a mocně jím vrtá pod žebry neomarxistů a pravdoláskařů.

Zpochybňuje se jakékoli jeho rozhodnotí, a to i s pomocí argumentů, jež volají po přezkoumání psychiatrem. Naposledy se zvedl mocný odpor proti na pohled nevinnému nápadu se školními turnaji v basketbalu a ve florbalu.

Taková Silvie Lauderová z Respektu považuje basketbalového reprezentanta Jiřího Baumruka za člověka, jenž nikdy nevyvíjel žádnou sportovní aktivitu, co by stála za řeč. Uvažované poradce z řad nejvyššího vedení florbalového a basketbalového svazu opomíjí úplně a místo toho volá po českých klonech Michelle Obama (pro neangličtináře Obamové), která chodí do posilovny, a zpěvačky Beyoncé, protože umí tancovat.

Nenasadili byste jí svěrací kazajku a neposlali ji do blázince?

Všechny podobné řeči jsou samozřejmě pitomost. Děti rády soutěží, rády se zúčastňují turnajů a porovnávají své síly s týmy z jiných škol. Samozřejmě, nejlepší je dát dětem šanci prosadit se při mimoškolních aktivitách v různých sportovních klubech, ale každý tuhle možnost nemá. O současné školské sportovní turnaje je velký zájem a turnaje další, patřičně propagované a s velkou publicitou, budou mít úspěch taky.

Dobešovy nápady staví manipulátorům do cesty nečekané překážky. To, co potřebují, je člověk bez rodiny, bez přátel, osamělý, v depresích, ochotný zírat nekonečné hodiny na televizní obrazovku. Jako se kdysi cpaly husy šiškami přímo do krku, tak dnes manipulátoři prostřednictvím médií manipulují lidmi, kteří si to nechají líbit. Člověk s podporou rodiny a širokým spektrem kamarádů s podobnými zájmy má vždycky šanci najít oporu a vzepřít se.

Naslouchejte narudlým pokušitelům a zničíte si životy; kdo nevěří, může se podívat třeba na nekonečné internetové diskuse žen, které podlehly mámením a svodům „zrovnoprávnění ženy“ a po oslnivé několikaleté úřednické kariéře najednou zjišťují, že kvůli svému věku už nikdy nebudou mít děti. Je to depresivní čtení o jedné ztracené generaci. Ale bude líp. Dělejte jednoduše všechno opačně, než jak vám říkají oni. Vychovávejte z dětí vlastence. Podporujte své školy a klaďte na vlastní děti vysoké nároky. Nechte je sportovat. Ukažte jim výhody života v klasické rodině. Ničím jiným narudlé tolik nenaštvete.