Reportáž z demonstrace

Autor: Jan Maloušek <janmalousek(at)seznam.cz>, Téma: Reportáže, Vydáno dne: 15. 12. 2011

Včera pod pláštíkem večera se sešla malá, několik desítek hlav čítající skupinka plíživých kontrarevolucionářů u pomníku zhacení první myšlenky sjednocené Evropy na pražském Klárově.

Národní myšlenka se od shromáždění samozvanců a renegátů distancuje, neboť nám tedy fakt D.O.S.T. vadí, jak nepěkně se skupinka chovala k stranám a vládě. Rozhodně odmítáme podlé a vulgární útoky na zástupy slušných českých demokratů, ke kterým docházelo v projevech shromážděných renegátů předně na naše nenárodní vůdčí demokraty, jako jsou pan Kalousek, pan Besser, pan Dolejš, pan Sobotka, pan Havel či Jeho Jasnost Karel kníže Schwarzenberg. To bychom si radši vlastnoručně od vlastních úst těch devadesát mld. Kč urvali a těmhle moc milým a Čechy a Češkami moc milovaným antifascistům a vůbec velmi slušným politikům, kteří ani na vteřinu nekandidovali za Národní stranu, to bychom jim radši vlastnoručně v mírném lokajském předklonu a na stříbrným podnose těch devadesát mld. Kč přinesli.

Aby mohli spolu se svými kamarády ještě lépe a účinněji do těch českých hlav a tělíček rvát bilderbergovské jedy prostřednictvím televisního a rozhlasového „veřejnoprávního“ vysílání, prostřednictvím novin, zubních past s fluoridem, náhražkových potravin jakostí odpovídajícím poslednímu roku války, hexavakcín a kdoví čeho ještě. A konečně nás mohli vmanipulovat do války s Irákem, Libyí, Sýrií, Afghánistánem, Íránem, Čínou a Ruskem.

Sláva Vlastě! Nic než vyvolený národ! Pravda vítězi, běda poraženým!