Don´t be kind to your local Madonna

Autor: Národní myšlenka <redakce(at)narmyslenka.cz>, Téma: Zahraničí, Vydáno dne: 01. 08. 2012

Americká pop hvězda si vysloužila v Paříži vypískání a vulgární nadávky. Nabízela "zvláštní intimní show" a ve výsledku šlo o to, že předstoupila před své fanoušky na 45 minut a z toho ještě notnou část mluvila o politice.

O lístky na vystoupení v menších prostorách (pouze 2000 platících) byl velký zájem a prodávaly se oficiálně za cenu 200 liber, neoficiálně podle BBC však až za 1000 liber, tedy zhruba 30 000 korun.

Návštěvníky navíc rozzlobila tím, že místo show mluvila o politice a vzkazu pro nacionalistickou političku Marine Le Penovou. Její Národní fronta hrozí, že Madonnu zažaluje kvůli tomu, jak minulý měsíc použila fotku Le Penové se svastikou.

"Vím, že jsem velice rozzlobila jistou Marine Le Penovou. Dělat si nepřátele nebylo mým záměrem, mým záměrem je propagovat toleranci," sdělila pop hvězda.

Na amatérském videu z akce je slyšet, jak naštvaný dav křičí "salope" (děvko) a hází věci na pódium.

Jeden z naštvaných návštěvníků akce Guillaume Delaval sdělil novinářům, že mluvila snad 15 minut o toleranci. "Tady nejsou žádné spojené národy," ulevil si Delaval, který zalitoval investovaných peněz. (zdroj: Novinky.cz)