Proč podporuji protest Akce D.O.S.T.

Autor: Otakar Ševčík <(at)>, Téma: Uvahy, Vydáno dne: 10. 08. 2012

Výrazně menšinová sexuální orientace, která nepřispívá k reprodukci národa tančí v ulicích, korupce prorůstá naší společností jako rakovinný nádor a Evropská unie nám nařizuje čím dál více věcí, které zasahují do našich občanských svobod.

Chod našeho státu a život nás Čechů, Slezanů a Moravanů se ubírá nepřirozeným směrem. Většina politiků a médií vytváří zástupné problémy, abychom se nezabývali těmi skutečnými. Homosexuálové v naší zemi nejsou utlačováni. Ba naopak, politicky korektní zaslepenci vystavili jejich vztah na místo kam nepatří. Vystavili ho na místo, které ve všech dobách patří jedinému-manželství muže a ženy, naplněnému pokračováním rodu v podobě dětí.Žádná registrovaná partnerství nejsou alternativami tohoto nejkrásnějšího svazku. Snahy aby tato menšina do svých vztahů mohla adoptovat děti by v případě svého naplnění měly zhoubný dopad.

Je nejvyšší čas abychom se místo nebezpečných nesmyslů zabývali úctou k odkazu našich předků, zachováním naší státní a národní suverenity, mezigenerační a sociální solidaritou a celou řadou dalších naprosto zásadních věcí.

Proto podporuji protest Akce D.O.S.T.