Dnešní datum: 22. 10. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Uvahy >> Američané chtějí být otroky

Uvahy

* Američané chtějí být otroky

Vydáno dne 07. 01. 2010

Podvod! Opravdu chtějí Američané vyměnit své svobody za falešný pocit bezpečí?

Tak zní hlavní otázka, na kterou bychom si měli odpovědět předtím, než se můžeme pustit do úspěšného boje za svobodu. Pokud se ukáže, že většina Američanů ochotně vymění svoje svobody za falešný pocit bezpečí, pak je tento boj předem ztracen. Na základě několika případů z minulých dvou měsíců si můžeme zkusit odpovědět na tuto zásadní otázku, pokusit se zjistit, co Amerika chce a kde stojí. Nedávno jsme byli vzrušeni zprávou o pokusu vyhodit do vzduchu letadlo nad Atlantikem bombou ukrytou ve spodním prádle jednoho z cestujících. Zatímco okolnosti případů zůstávají nejasné, naopak velmi jasně rozpoznatelný je pokus využít tuto událost jako urychlovač pro další drakonická bezpečnostní opatření. Ta zahrnují mj. návrhy na zavedení tzv. body scannerů, v některých případech jako jedné z alternativních možností prohlídky cestujících, jinde jako povinnou součást odbavení. Ve skutečnosti Nizozemí již prohlásilo, že bude prostřednictvím body scannerů kontrolovat všechny cestující jako součást své bezpečnostní politiky. Dodejme, že TSA (Transportation Security Administration – Úřad bezpečnosti dopravy; federální úřad založený v listopadu roku 2001 – pozn. překl.) se chce chopit této příležitosti a pokusit se změnit letadlo prakticky ve vězení.

Nejvíce znepokojující na této věci je zdánlivá ochota Američanů přijmout oficiální verzi případu bez jakýchkoliv otázek a pochybností a ochota podřídit se jakémukoliv rozsahu domněle nezbytných opatření přijatých naší „benevolentní“ vládou. Nyní, za prezidenta Obamy, občanské svobody hoří jasným plamenem a pouze několik lidí oponuje novému liberálnímu/neokonzervativnímu fašismu.

Jaké máme důkazy či doklady o tom, že kterékoliv z přijatých opatření nám skutečně zajistí vyšší míru bezpečnosti? Ve skutečnosti tento domnělý terorista neměl pas a nebyl na seznamu nežádoucích cestujících. Zatímco jemu by ve vstupu do letadla zabránila jednoduchá pasová kontrola, práva všech ostatních cestujících budou obětována na oltář nepotřebné byrokracii, která se brzy sama usvědčí z neohrabanosti a zbytečnosti. Je možné, že Američané budou na letištích nuceni procházet „zónou bez oblečení“, kde státní zaměstnanci budou kontrolovat každý záhyb, skulinu a otvor jejich těl. Jak dlouho to budou Američané snášet, to nevím. Co však vím, je, že tato opatření náš život rozhodně neučiní bezpečnějším.

Zatímco případ onoho údajného atentátníka byl použit k posílení našeho strachu z vnější hrozby, dva další nedávné případy jsou ještě výrazněji využívány k tomu, aby posílily náš strach ze skutečně slabých stránek lidstva.

První případ se točí kolem obavy všech z nás o zdraví našich těl. Někteří by řekli, že vláda má nějakým způsobem zaručit naši fyzickou spíše než psychickou bezpečnost. Co je každopádně pravdou, je, že my všichni zemřeme, ať se nám to líbí či ne. Žádná moc na světě nás od toho nemůže uchránit. To, co dosud bylo navrhnuto v souvislosti s Obamovou reformou zdravotní péče, je, že vláda by se měla stát správcem našeho zdraví a to tím, že bude poskytovat všeobecnou zdravotní péči. Mlčky předpokládané zdůvodnění je to, že tato opatření nějakým způsobem podpoří naše zdraví a tím i naše fyzické bezpečí. Služby, které mohou být rychle dosaženy prostřednictvím volného trhu, budou odstraněny a nahrazeny rozpočtovými omezeními. Američané se změní v nešťastné a bezmocné ovce, které budou žebrat o alespoň nějaký kousek zdravotnické péče, o které anonymní byrokracie usoudí, že jim náleží. Právo na zdravotní péči získané několika bude stát právo na zdravotní péči všechny ostatní.

Neexistuje žádný větší příklad bludu této socialistického zdravotnické utopie, než smrt herečky Natashy Richardson v kanadském Quebecu v březnu minulého roku, která s velkou pravděpodobností zemřela právě kvůli socialistickému státnímu zdravotnímu systému panujícímu i v Kanadě. Místní vláda v Quebecu direktivně rozhodla, že vrtulníky pro záchranáře a rychlou lékařskou pomoc jsou moc drahé. A důsledkem bylo, že Natasha byla, namísto rychlého transportu vrtulníkem, převážena autem do nejbližší nemocnice, což trvalo několik hodin. Tento ztracený čas pravděpodobně stačil k tomu, aby zpečetil její osud.

Navzdory rozsáhlým důkazům dystopie zdravotní péče poskytované socializovaným zdravotním systémem, Američané vypadají, že jsou stále více a více ochotni naletět různým reklamním švindlům o předpokládané úžasnosti zdravotních systémů na Kubě, v Kanadě a v Evropě. Nikdy předtím nebyly síly socialistické Ameriky blíže k realizaci svého snu o přeměně Ameriky v předměstí západní Evropy.

Poslední a nejohavnější nápor na naše svobody je spojen s pokusem o předání naší národní suverenity na „světovou vládu“ a to v tématu emisí uhlíku. Opravdu, náš dech byl změněn na jed, jehož vypouštění je nutno regulovat, abychom tak zachránili naši planetu. Více dechu znamená více jedů v ovzduší. Není překvapivé, že tato úvaha vedla některé kruhy v Číně, Evropě a Kanadě k volání po světové populační kontrole.

Tato podvodná věda používaná k odůvodňování a ospravedlňování agend souvisejících s člověkem údajně způsobeným oteplováním byla nedávno odhalena jako slátanina zastánců této teorie, slátanina, která má sloužit pouze jejich vlastním zájmům. Avšak zdá se, že Američané stále věří více v klamná zdání a pozlátka než ve vědu a zdravý rozum. Naneštěstí výsledkem toho všeho bude, že soucit a solidarita budou obráceny vzhůru nohama. Třetí svět bude hladovět pro dodržení uhlíkových limitů a americký důvtip a vynalézavost budou zaměřeny na likvidaci našeho průmyslu.

Stále více a více Američanů přesvědčuje sama sebe, že jsou škůdci a že je nezbytné, aby byli vyhubeni. Nadšeně si namontují satelitně sledované měřiče emisí uhlíku do svých aut, chytrá zařízení omezující vypouštění uhlíku do svých domů, úsporné žárovky do svých studoven, do garáží si zaparkují kola a do svých domovů si umístí vládou provozovaný kamerový systém na monitorování emisí uhlíku, aby šli s dobou a cítili, že dělají něco dobrého pro Ala Gora a jeho hnutí… Nevypadá to, že by se příliš mnoho lidí staralo i o podstatu věci. Takový je obrázek Ameriky.

Tyto příklady jasně ukazují, že Amerika se stává stále více zemí plnou zbabělých kývalů spíše než lidí s odvahou postavit se za své přesvědčení. Ztratili jsme zápal bránit své svobody a vyměnili jej za chlad falešných konsensů. Bohužel, americký ideál v myslích mnoha Američanů vybledl. Mnoho Američanů již neví, o co právě přicházejí. Až se probudí a zjistí, že oprátka je již pevně utažena, bude pozdě.

Těm, kteří byli varováni, přísluší varovat jejich sousedy. Modlím se za to, abychom měli odvahu stát se obhájci a dodavateli pravdy.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Alan Murdock | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.