Dnešní datum: 15. 10. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Uvahy >> Angelina taktika tureckého harému

Uvahy

* Angelina taktika tureckého harému

Vydáno dne 23. 03. 2016

Nejsou to jen výbuchy v Bruselu, kvůli čemu trávím příliš času nad ránem hledáním náznaku katarze nebo snad obratu k lepšímu v pádu okolního světa do chaosu. Již jsem zaznamenal třeba očekávaná hesla "Je suis Bruxelles" a neměl bych potřebu se tu vypisovat s tím, že já tedy Brusel nejsem, stejně jako jsem nebyl Charlie ani Paříž, protože většina světa ani Paříž a Brusel nebyly například bombardovaný Bělehrad, když přijmu tu nesmyslnou formu hesla. Jsou však i důležitější zprávy, třeba tahle:http://www.hlavnespravy.sk/anglicky-sudca-suspendovany-pri-adopcii-dietata-uprednostnil-heterosexualny-par/757533, na kterou odkazoval Zvědavec.Ta zpráva by mezi bruselskými výbuchy zapadnout neměla. Souvisí totiž s nimi. A vyzývá k otázce: zaslouží si tahle tragikomická verze Západu pocit mravní převahy nad machometány? V tomhle světle taktika multikulti kancléřky Angely bez boje lehnout na záda a odevzdat se do ochrany Turkovi ... začíná dávat smysl. Jen by se nás někdo mohl férově přeptat, jestli se s tím opravdu chceme taky svézt.

Aby bylo jasno, "naši" borci se Slávkem v čele a s Andym a "křesťany" v záloze nám předhazují zákon o referendu. Tam nám umožní rozhodnout nebo spíš doporučit politikům rozhodnout o čemkoliv s výjimkou všeho podstatného, abychom to tetě Angele moc nekazili. Takhle vidí to férové přeptání oni. Už to v Národní myšlence říkáme přes 20 let, ale třeba se teď někdo přidá, aby to bylo slyšet: "Takhle to dál nepůjde". Jen pozor, ti naši zmínění borci si to správně budou vykládat jako variantu vývoje "Končíte!" A abych se vrátil k nadpisu - budou to chtít vést ve stejném stylu dál co nejdéle; ti soudnější při vědomí, že nezbývá víc než chvilka a tahle cesta skončí v lepším případě v převoněném tureckém hanbinci ve "variantě tety Angely" z předchozího odstavce.

Důležitá zpráva je, že takhle deviantní elity, které trestají soudce za hledání nejlepší budoucnosti pro děti podle svého svědomí a nikoliv podle pouček stejnopohlavních a levicových extremistů, vedou své státy zpravidla k zhroucení v obou variantách dosti rychle.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Jiří Hojer | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.