Dnešní datum: 24. 10. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Uvahy >> Budeme islámským státem?

Uvahy

* Budeme islámským státem?

Vydáno dne 29. 01. 2008

Warning moslemsProboha, proč bychom nemohli být islámským státem? Patřili jsme již kdysi Avarům, pak po nějaké době Rakousku-Uhersku, Německu, Rusku, nyní Američanům a za čas, po vyhlášení samostatnosti Kosova, jeho přijetí do NATO a EU můžeme připadnout k Albánsko-turecké islámské federaci, bránící civilizovanou západní Evropu před zhovadilým a necivilizovaným pravoslavným Ruskem.Bývalý vůdce kosovských teroristických oddílů Hashim Thaci, absolvent speciálních kurzů v USA, přítel ježibaby Albrightové a komika Bushe, se již těší na počátek února či na březen, kdy za masivní podpory sil NATO, USA i našich chrabrých hochů a děvčat vyhlásí nezávislost Kosova a jeho spojení s Albánií. Za letní Bushovy návštěvy v Kosovu ho mohli tamní muslimové ulíbat. Že mu při tom ukradli hodinky, bylo jen výrazem národního zvyku pokrevního sblížení.

O co jsme si řekli, to budeme mít! Stejně jako se z některých hajlujících TakyČechů v květnu 1945 stali rázem milci SSSR, jako se ze zažraných bolševíků, agentů StB a KGB po listopadu 1989 stali mocní bossové kapitálu, hlasatelé antikomunismu, vášniví katolíci mystického ražení, milci USA, západního stylu života a kultury, stejně tak mnozí, až přijde čas „ a zatroubeno bude pozounem“, přijmou ISLÁM.

Stejně jako dnes stojí bezbranní lidé bez reptání před automaty a pokladnami na hrazenou lékařskou péči a ještě v narkóze po operaci otevírají peněženky, budou stát jako omámení před okázalými mešitami v Praze, Brně, Olomouci, Na Svatém Kopečku, Na Svaté Hoře a jinde a budou s předstíraným zaujetím poslouchat ve stanovený čas muezínův zpěvavý hlas či sledovat islámské zpravodajství v televizi, mimochodem vysoké kvality. „Umělcům“ a kapitánům show bussinesu nebude přechod na novou éru, hned po té co se vyrovnají se zásadami muslimského práva „šárija“, činit nejmenší problémy. Dost možná, že se někteří z nich aktivně účastní islámské revoluce na Národní třídě v Praze pod zelenými prapory Proroka Mohameda.

Bude to zase pro nás radostný čas nadějné změny. Turecko je členem NATO, takže žádný problém, za čas bude také v EU. Kosovo bude v obojím co by dup! „Jen poshov nevěřícím a krátký jim popřej odklad!“ Korán, súra 86,17 A toho koksu, kreku a opia – už žádná zapařená marjánka z vietnamských skleníků – zajásá naše mládež ! Albánské a turecké mafie napojené na Al-Kajdu budou mít konečně volné ruce a konzumace omamných látek bude pro „nevěřící“ zcela legální, ne-li povinná. Muslimům bude zakázána! Jenom naše katolická církev svatá se těch restitucí asi nedočká!

Považte jen: V Německu žijí asi tři miliony muslimů, ve Francii čtyři, v Holandsku milion, taktéž v Belgii a Dánsku. Další jsou v Itálii, Španělsku, Portugalsku, Británii, Švédsku a všude jinde. Islámská rodina má v průměru třikrát větší natalitu (porodnost) než-li rodina evropská – je to snadný aritmetický kalkul! U nás k tomu přičteme romskou populaci, která přijme islám za účast na správě země, zbytku jejího majetku, za zastoupení v islámském parlamentu a za zvýšení sociálních dávek, které navrhne Džamila Stehlíková – a je vymalováno!

„Bude to věru těžký den pro nevěřící!“ Bude ale živo. Konečně zvítězí na celé čáře „pravda a láska nad lží a nenávistí!“. Klaus se Švejnarem budou přednášet na univerzitě v Istanbulu (má vynikající úroveň). Topolánek, Schwarzenberg, Vondra, Havel (dožije-li) s Dášou a jejich spolek kámošů emigrují do USA, kde přijmou islám se zpožděním asi pěti let. Moc se těším!

ALLAH AKBAR! NENÍ BOHA KROMĚ ALLÁHA A MOHAMED JE JEHO PROROK!


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 7] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Josef Dolejší | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.