Dnešní datum: 21. 11. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Uvahy >> Čeká i Děčín varnsdorfský osud?

Uvahy

* Čeká i Děčín varnsdorfský osud?

Vydáno dne 13. 09. 2011

Černoch Asi všichni v současných dnech sledujeme s obavami, co se děje nejen ve Varnsdorfu, ale v celém Šluknovském výběžku + jako přídavek v Novém Boru. Píši „s obavami“, protože se bojím, že tamní události jsou předobrazem věcí příštích, kdy rostoucí natalita nepřizpůsobivých způsobí konflikt daleko většího rozsahu a intenzity.

Nevyhne se mu ani až dosud víceméně poklidný Děčín. Ona rostoucí natalita může být snadno nahrazena importem nepřizpůsobivých odjinud. Již dnes se objevují informace či fámy, že existuje nebezpečí, že bude do Děčína(prý do Boletic) přestěhováno z jiných problémových lokalit 50 cikánských rodin. Asi nejen mne by zajímalo, co je na tom pravdy.

Je mi přitom jasné, že vedení města má v daném směru svázané ruce, ba dokonce nemusí být o žádném takovém přesunu dopředu informováno. Zodpovědnost v daném směru totiž leží na úrovni parlamentu a vlády. Není přece problém, že se lidé stěhují, podstatou současného až hororového problému je to, že pro určitou část společnosti, jíž do značné míry tvoří Cikáni, přestal právní řád působit odstrašujícím způsobem, což v kontextu se stupidní sociální politikou přebujelých dávek tvoří smrtící mix. Pozitivem je sice exitus socialistických představ o humanismu, sociálně-tržní společnosti a multikulturalismu, negativem ale bude jako při každém chcípání nějaké utopie nárůst kriminality a nestabilita.

Co s tím dělat? Řešení nebude vůbec snadné a bude hodně bolet. Určitě jím nejsou pogromy a pouliční boje s policií. Cestou z krize je to, co říkám již nejméně 10 let: je potřeba počkat na volby a vymést od parlamentních koryt onu politickou zvěř, která je za nastalý kolaps zodpovědná. Ona zodpovědnost je napříč politickým umělým pravolevým spektrem. Polovičatostí již bylo dost. Nepomůže ani politická reinkarnace těch, co na stávajícím stavu nesou spoluvinu. Musíme začít znovu od píky – zavést systém, jehož alfou a omegou bude skutečná rovnoprávnost, spravedlnost, řád a pořádek. Systém jednoduchý, přehledný, a přitom přísný. Znovu musí platit, že každý za svůj život zodpovídá v prvé řadě sám a má to, co si na základě své práce zaslouží.

A nezaslouží-li si nic, umírá hlady. Komu to přijde příliš tvrdé a nehumánní, může samozřejmě lemplům pomoci. Ale pouze ze svého!!!!

Napsáno pro děčínský Princip


[Akt. známka: 1,29 / Počet hlasů: 7] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Miroslav Červenka | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.