Dnešní datum: 21. 11. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Ostatní >> Kandidát Národní demokracie Martin Kadlečík

* Kandidát Národní demokracie Martin Kadlečík

Vydáno dne 01. 05. 2014

Narodil jsem se v roce 1979 ve Strakonicích. Vystudoval jsem Českou zemědělskou univerzitu v Praze a po studiu jsem se v Praze usadil natrvalo.

Před 12-ti lety jsem se aktivně angažoval ve sdružení Občané proti EU, v němž jsme si vytkli za cíl zabránit našemu vstupu do Unie. Snažili jsme se své spoluobčany přesvědčit, že oficiální propaganda o EU je lživá a skutečnost úplně jiná. Deset let našeho členství nám všem jasně ukázalo, že jsme již tehdy měli pravdu.

V roce 2003 občané našeho státu řekli ve zmanipulovaném referendu "ano" vstupu naší země do EU. V letošním roce se konají volby do Evropského parlamentu a pevně věřím, že dnes již mnohem méně lidí, nežli tenkrát, věří tomu, co čtou a vidí v hromadných sdělovacích prostředcích hlavního proudu. V minulém století proběhla v USA a Velké Británii (nástupem R. Reagana do úřadu amerického prezidenta a M. Thatcherové nástupem do Downing Street 10) konzervativní revoluce, s jistou nadsázkou lze říci, že téměř kontrarevoluce, když občané řekli jasné ne levicovým keynesiánským experimentům v hospodářství a úpadku tradičních hodnot ve společnosti. I dnes národy v členských státech EU čelí levicovým keynesiánským experimentům a útokům neomarxistů z Bruselu na tradiční morální hodnoty, když si tito jako jeden z hlavních cílů vybrali zničení tradiční rodiny.

Letošní volby do europarlamentu by mohly opět zažehnout plamen nové konzervativní revoluce. V řadě států EU sílí podpora stran, které se staví proti levicovým experimentům v hospodářství, kladou si za přední cíl zachování tradičních křesťanských hodnot a v neposlední řadě chtějí vystoupení svých zemí z Unie, případně volají přímo po zrušení celého tohoto neefektivního socialistického molochu. Pevně věřím, že díky voličům rovněž Česká republika vyšle do Evropského parlamentu poslance, kteří budou usilovat o vystoupení naší země z EU. Pro ty občany, kteří nevěří mainstreamovým sdělovacím prostředkům a kteří nechtějí žít v novodobém žaláři národů, je tu politická strana NE Bruselu – Národní demokracie.


Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.