Dnešní datum: 23. 10. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Uvahy >> Lunaparkizace ČSSD pokračuje

Uvahy

* Lunaparkizace ČSSD pokračuje

Vydáno dne 03. 05. 2009

Manipulace Strana provokatérů a výtečníků reprezentovaná vedoucím triem Paroubek, Jandák a Rath si při osvojení agresivního konfrontačního stylu své destruktivní politiky hodlá za každou cenu medializovat své výstupy a přitáhnout zájem veřejnosti při využití křečovitých populistických proklamací. Inu přátelství Jiřího Paroubka s mafiánsko-pouťovým klanem rodiny Kočků se zkrátka nezapře.

Sociální demokraté se mění v jeden velký lunapark, kde se jednotliví vyvolávači překřikují a trumfují. Jeden principál rozdává tuzexové poukázky do lékáren, buduje krajské univerzity a usiluje o stavbu Kaplického hybridní zrůdnosti na území svého kraje. Zatímco druhý se snaží prostřednictvím svého sexy mozku a ženy Petry v pozadí zdárně implementovat do stranické struktury ženský element, o jehož pohlaví nebudou vést odborné debaty a spory. A tak se nám v Lidovém domě brzy bude prohánět dívčí tandem Alena Borůvkova – Kateřina Brožová. O jejich politických názorech sice nikdo nic neví, ale o jejich vnadách nepochybují ani děti z mateřské školky. Pantátovi Paroubkovi se sice bouří zasloužilí straníci, kteří si své zásluhy odpracovali v krajích. Ale což, on na to má. Přeci nepřišel od táboráku...

K dovršení zkázy této proletářské partaje se při ní buduje okultní dílna. Něco na způsob alchymistické dílny působící na dvoře Rudolfa II. Navenek je sice halena do hávu sociologické vědy, ale jak s důvtipem a originalitou ve svých knihách a článcích dokazuje konzervativec David Hanák, lze sociologii bez sentimentu označit za pseudovědu. Řekněme, že by chtěl někdo Jiřího Paroubka zlikvidovat. A nemusí to být ani někdo, kdo si myslí, že nejlepší pohled na něj je skrze optiku zaměřovače zbraně. Stačilo by pouze provést sociologický výzkum na téma, zda má Jiří Paroubek skončit v politice. To by bylo excelentní harakiri v přímém přenosu televizních kamer. Svou zamilovaností do průzkumů se Paroubek podobá jinému pánovi s tragickým koncem, který stále tvrdil, že má plán, a který též věřil, že pokud náhodou nemá pravdu, tak se nemýlí on, ale vývoj.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Jan Kopal | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.