Dnešní datum: 22. 10. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Uvahy >> Moc soudní

Uvahy

* Moc soudní

Vydáno dne 30. 05. 2009

Spravedlnost Na podzim roku 2008 byl odsouzen Erik Sedláček Okresním soudem v Havlíčkově Brodě za údajné autorství údajně nebezpečných textů (podle soudních znalců) umístěných před několika lety na Internet na tři roky natvrdo. Krajský soud jej později osvobodil, ovšem pouze s ohledem na procesní pochybení Policie. V posledních dnech teplický soudce Čapek uděloval nepodmíněné tresty za asi pět let staré "hajlování" na fotkách, které byly údajně staženy neznámými aktivisty z jinak uzavřených webových stránek... Odůvodňoval to mj. tím, že ti lidé se nadále sdružují...

A teď - na konci května 2009 - přichází vyvrcholení ochrany naší společnosti před rasismem. Plzeňský krajský soud odsoudil na čtyři roky na tvrdo dva Cikány (Julius Horváth, Milan Pačan), kterým se nepodařilo zavraždit s prokázaným rasovým motivem Čecha. Stejné sazby se dočkal cikánský policista (Martin Barkóci) a navíc dokonce pět let nebude smět pracovat u bezpečnostních složek. Případ se snažil zamaskovat a sotva přeživší oběti vyhrožoval dalším násilím. Musíme předpokládat, že snahy dosáhnout multi-kulti a genderově vyváženého personálního složení nejen Policie v dalších letech zesílí. Takže někdy v roce 2014 se můžeme opět setkat s uniformovaným policistou Barkócim.

Je důležité vědět, jak se vyvíjí hodnota svobody slova a hodnota lidského zdraví a života. Tedy pro soudcokraty upřesňuji - českého zdraví a života.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Jiří Hojer | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.