Dnešní datum: 21. 10. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Uvahy >> Pomáhat a chránit se

Uvahy

* Pomáhat a chránit se

Vydáno dne 28. 09. 2011

Auto Vážení přátelé, spoluobčané, vlastenci a vlastně všichni, kdo tu se mnou spokojeně žijete.

Toto pondělí (26. září) jsem měl tu čest opět poznat, jak to vlastně u nás chodí a funguje. Pracuji jako řidič taxislužby v České Lípě. V pondělí odpoledne si v poklidu stojíme spolu s mým kolegou na našem „štaflu“ a dopřáváme si zasloužené cigaretky po pár hodinách služby naším zákazníkům. Opodál postával hlouček cikánů, tedy přesněji dva cikáni a jedna cikánka.

Spokojeni si pokřikovali na kolemjdoucí občany a asi po deseti minutách se rozhodli, že se svezou taxíkem. Nevím, jestli měli v plánu zaplatit, ale bohužel se stává, a to dost často, že na to zapomínají. Když jsme je s kolegou viděli přicházet, tak jsme již měli jasno, že je určitě nepovezeme. Nejen že byli dosti podnapilí, ale i agresivní. V mé práci často vozím i příslušníky menšin, ale tito cikáni se chovali tak, že jsem jednal úplně stejně, jako bych jednal u kohokoliv jiného.

Říkal jsem si, že nebudu hrubý a na otázku „si volnej, píčo“ jsem odpověděl: „Bohužel, nezlobte se, ale právě máme s kolegou pauzu. Počkejte si na jiný vůz“. Nedokážete si představit, co jsme si vyslechli. Kromě toho, že jsme údajně rasisti, zmrdi a podobně, jsme se bohužel stali i terčem útoku jednoho z cikánů. Kolega ze strachu o své zdraví i život musel ujet a já jsem pořád věřil, že přeci za bílého dne pod dozorem kamer nemůže dojít k protizákonnému jednání a útoku. Mýlil jsem se, naštěstí to odneslo jen mé auto. Nespokojený cikán mi rozbil přední okno. Během jeho útoku na vůz jsem volal policii a to mi možná zachránilo zdraví, možná i život. Cikáni se sebrali a dali na ústup a policie dorazila hned „za deset minut“.

Takže to mohu shrnout:Nespokojení cikáni dnes rozbili „jen“ jedno auto a naštěstí nic jiného.

Vážení přátelé, jezdím často podporovat akce proti různému (tedy i cikánskému teroru). Vždy na těchto akcích vidím policisty, kteří chrání nepřizpůsobivé občany. Ptám se : „Kdo ochrání mě?“ Jezdím podporovat své spoluobčany. Ptám se: „Kdo podpoří teď mě?“ U nás v České Lípě se děje mnoho útoků od některých příslušníků menšin. Ptám se: „Pomůže nám někdo?“ Copak když chci mít klid, tak se musím přizpůsobit já jim?!

Tímto žádám své spoluobčany: Zveřejněte útoky, o kterých víte. Zabraňte tak jejich umlčení a zapomenutí! Jako například nedávný incident v obci Ploužnice v blízkosti České Lípy. V médiích bylo uveřejněno, že došlo k vyřizování účtů mezi cikány. Ovšem média „zapomněla“ dodat, že byl napaden jeden cikán skupinou jiných cikánů a to jen za to, že bránil dvě české dívky před napadením z jejich strany.

Takže tedy, budeme si pomáhat a chránit se???

Petr Kříž


[Akt. známka: 1,06 / Počet hlasů: 17] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.