Dnešní datum: 22. 09. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Uvahy >> Před branami Mordoru

Uvahy

* Před branami Mordoru

Vydáno dne 28. 02. 2011

Pravdoláskařský šaman Tomáš Halík zavelel k útoku, ale nevšiml si, že armády Mordoru se již delší dobu nacházejí nejen v defenzívě, ale přímo na pokraji porážky. Tak dlouho líčili a stražili past na Ladislava Bátoru, až se do ní nakonec sami chytili. Šakalímu vytí se podobají nářky radikální feministky (feminicky) Marksové a rádobypolitologa (spíše směšného brepty) Doležala, kteří reagují na to, že se prezident republiky Václav Klaus přidal na stranu proskribovaného Bátory a plně se přihlásil k myšlenkám D.O.S.T.u a jeho předsedy.

Je evidentní, že začíná vznikat silná fronta, která je připravena havlismu a všem jeho odstínům a přisluhovačům nejen odporovat, ale i svést s nimi rozhodující bitvu. Mnoho dosud přihlížejících vstává z laviček diváků, rozcvičují se a oblékají dresy a výzbroj na straně odporu proti politické korektnosti, NGOismu, feminismu, lžihumanismu a kosmopolitnímu europeismu. Co zaseli, to i sklidí! A na úrodu nemusejí ani čekat do švestek.

A nejkrásnější na tom všem je, že pravdoláskaři mají strach nejen v očích a cejch porážky vypálený na čele. Čítankovým příkladem je sám Tomáš Halík, který se po ránu chvástá a nešetří silnými slovy. Když je mu hozena rukavice a má se večer účastnit televizní debaty s Ladislavem Bátorou, zbaběle odmítá a posílá za sebe maskota české polistopadové (pseudo)sociologie Jiřinu Šiklovou, známější především pracemi ve stylu dopisy vnučce a chronickým organizováním výzev v duchu nepolitické politiky. Na to, aby bylo jasné, že duel Bátora – Šiklová skončí pořádným a nefalšovaným výpraskem havlistů, nemusí být člověk prognostik, ba ani biotronik.

Každý vřed či nádor časem dospěje do stádia, kdy pro životaschopný organismus není vyhnutí – podlehnout nebo se jej chirurgickým řezem zbavit. V našem případě to vypadá na tu druhou variantu.


[Akt. známka: 2,20 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Jan Kopal | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.