Dnešní datum: 18. 10. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Uvahy >> ProAlt = Provařený levicově agitační team

Uvahy

* ProAlt = Provařený levicově agitační team

Vydáno dne 08. 05. 2012

Občas se v rámci zájmu o politické dění a jednotlivé aktéry člověk dostane i mezi prapodivné subjekty. Jedním z nich je i ProAlt (plným názvem Iniciativa pro kritiku reforem a na podporu alternativ), levičácký elitní spolek, který byl asi omylem označen za levicovou obdobu pravicového D.O.S.T.u. Tento miláček některých levicových médií a vlivných intelektuálů se v rámci jakého týdne neklidu povaloval po českých univerzitách.

V pátek 20. dubna zavítal také do velké auly Pedagogické fakulty UK. Někdo mocný jim přihrál exkluzivní prostory. Přitom by účastníkům klidně stačila místnost pro převlékání úklízeček. Dostavilo se pouhých 10 zvědavců, zřejmě z větší části též pořadatelů (evidentní kumulace funkcí). Na pořadu dne byl panel 3 „hvězd“ ve složení: Tomáš Tožička, Ondřej Lánský a Ondřej Slačálek. Po patnáctiminutém zpoždění byl panel zahájen a dostal slovo vypelichaný anarchistický guru Ondřej Slačálek (publicista Jan Rejžek ho kdysi výstižně označil za „anarchistického tydýta“), který mezičas využil k sepsání svého referátu. Respektive k počmárání okousaného papírového archu. Myšlenkové gró se shrnout do následujícího axiomu naší zlaté levicové mládeže: ZNÁRODNIT, ZNÁRODNIT, ZNÁRODNIT. Prostě zlatý myslitel jménem Karel Marx. Dávám řečníkovi jeho v zásadě rozplizlých 30 minut a znechuceně odcházím. Není prostor pro argumetaci proti, když se za tato demagogie vydává za stanovisko.

Je mi jasné, že ProAlt se stal krytím pro provařené a společensky neúnosné levičácké agitátory jako je pan Ondřej Slačálek. Vysokoškolský učitel se zálibou v neomarxismu a bitkami s policisty. Nepřekvapí, že se ukázal na 1. Máje mezi svými anarchistickými druhy, kteří na pražském Střeleckém ostrově vykřikovali na předsedkyni Suverenity Janu Bobošíkovou, že je „Klausova tužka!“ a na Janu Volfovou hodili ohryzek. Úroveň takových lidí netřeba komentovat, sami se vyřazují ze slušné lidské společnosti. Bitka na Václavském náměstí to pak završila ve stejném duchu, jak by vypadal zbytnělý obraz jejich ideologického světa. Bůh s námi!


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Jan Kopal | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.