Dnešní datum: 16. 10. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Uvahy >> Štvanice začíná

Uvahy

* Štvanice začíná

Vydáno dne 20. 02. 2009

SSO Strana svobodných občanů nefunguje ani dva týdny a už tu má první „skandál“. Redaktorky Mladé fronty Dnes Zuzana Kaiserová a Pavla Komárková se rozhodly prokádrovat nové členy nově zvolené republikové rady a v jejich hledáčku uvízl Ing. Bc. Ladislav Bátora, Ph.D. Tohoto na české poměry více než vzdělaného a v mnoha oborech erudovaného muže označily šmahem za „extremistu“ a šmahem hodily do jednoho pytle s náctiletými pubescenty z Dělnické strany.

Ponechme stranou, že pojmu „extremista“ je dnes hojně užíváno a nadužíváno jako ekvivalentu dřívějšího pojmu „třídní nepřítel“. Užívá se dnes dokonce i pro českou hlavu státu, když si ze své pozice představitele suverénní státní moci dovolí kritizovat nadnárodní a demokracii ohrožující moloch jménem Evropská unie.

Ukazuje se, že pro rozpoutání štvavé kampaně stačí v minulosti kandidovat za jakoukoliv politicky nekorektní politickou sílu a v rámci zákonnosti být stoupencem tvrdých trestů pro zločiny spáchané za zvlášť přitěžujících okolností. Je dobře, že představitelé Svobodných nepodléhají těmto trendům a pevně za svým vrcholným představitelem stojí. I na této cause se projevuje charakter strany a pevnost jejich zásad a idejí. Nezlomeni a nepokořeni, jen v takovém stavu lze dosáhnout úspěchu a vítězství.


[Akt. známka: 1,70 / Počet hlasů: 10] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Jan Kopal | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.