Dnešní datum: 19. 11. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Odkazy  


Právě vyšlo
NM50

Kontakty
Národní myšlenka

Sobotecká 7
100 00 Praha 10

e-mail: redakce@narmyslenka.cz

Cesta k článku:
Uvahy >> V budově rozhlasu vraždí české vlastence

Uvahy

* V budově rozhlasu vraždí české vlastence

Vydáno dne 02. 03. 2011

Od včerejška je na naší webové stránce umístěn odkaz na středeční rozhlasové interview s dr. Ladislavem Bátorou. Kdyby nestačily všechny ty hory pomlouvačných a nactiutrhačných článků, všechna ta zlostná vyjádření z per i úst místní uvědomělé, pokrokové a řádně svazácky sešikované levice (Tomášem Halíkem počínaje, přes nešťastnou paní Šiklovou, záštiplnými výlevy na internetových blozích konče), tak právě tento rozhovor musel všem nepředpojatým posluchačům dokázat, že proti panu Bátorovi bylo zahájeno nemilosrdné tažení.

Český rozhlas již nejspíš není apolitické a nezávislé médium. Pan Bátora byl podroben výslechu, který v dějinách rozhlasového vysílání snad nemá obdoby. Že je termín „výslech“ příliš silný? Ani zdaleka ne! Cožpak nestačí redaktorova dikce? Anebo nepřeslechnutelné hlasy v pozadí, které mu napovídaly otázky? Není potom divu, že pan Bátora, zjevně zaskočený neskrývaným redaktorovým nepřátelstvím, nebyl ochoten za tak ponižujících okolností tomuto nezdvořáku na cokoliv odpovídat. A nejpozději v okamžiku, kdy větou „Jenom abychom si, pane Bátoro, ujasnili vzájemné pozice,“ pojal Martin Veselovský interview pěkně po gestapácku, bychom na místě pana Bátory rozhovor okamžitě a rázně ukončili. Pokud tedy náhodou neodpovídal pod odjištěným lugerem. Tak či onak mu patří čest a chvála za to, s jakým klidem a morální převahou přemohl samozvané fízly z Radiožurnálu.

Protože pan Bátora je dlouholetým a milým spolupracovníkem Národní myšlenky, a protože zastává ideje skutečně pravicové, konzervativní a vlastenecké, cítíme jako svou povinnost vyjádřit mu podporu. A přejeme mu mnoho sil do dalších bojů!


[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 9] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Národní myšlenka | Infomail | Tiskni

Web site powered by phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.